Download Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne Apk Free Android File Version 1.4.4

by: Czechnology In: Olahraga OS: Android 2.3.3 dan lebih tinggi Updated: Price: $0.00

4/5 by 694 users
468x60


Download Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne APK Free Android File Version 1.4.4 - Chcete si pořídit zbrojní průkaz? Ať už Vás láká sportovní střelba či lov nebo chcete zbraň pro osobní ochranu, musíte projít mimo jiné zkouškou odborné způsobilosti, jejíž součástí je také písemný test z teorie. A právě na tento test Vás naše aplikace připraví! Snadno a přehledně.


Je tato aplikace aktuální
Ano, snažíme se vždy o plnou aktuálnost. Poslední změny souboru testových otázek proběhly 6. a 10. srpna 2016.
Tato verze obsahuje soubor aktuálních testových otázek, který je účinný od 10. srpna 2016 na základě novely č. 229/2016 Sb.

Portál www.zbranekvalitne.cz již více než deset let připravuje budoucí i stávající střelce ke zkoušce pro získání (či rozšíření skupin) zbrojního průkazu – a jak se můžete přesvědčit, velmi úspěšně!
Co o nás napsali lidé, kterým jsme pomohli s přípravou ke zkoušce? http://goo.gl/dVRTM7

Co vám tato aplikace nabízí
• Přehledný výpis testových otázek se zvýrazněnou správnou odpovědí.
• Účinný systém tréninku testových otázek, který Vás formou náhodného výběru otázek a zaznamenání vašich odpovědí postupně naučí celý soubor. Pokud některou otázku zodpovíte špatně, můžete se jedním dotekem podívat na příslušné místo v zákoně – to velmi pomáhá při studiu! Snadno si rovněž můžete vybrat, ze které části otázek chcete být testováni (dle zákona, vyhlášky atp.).
• Myslíte si, že už máte naučeno a jste připraveni ke zkoušce? Zkuste si test nanečisto! Aplikace Vám připraví test ze 30 otázek tak, jak by mohl vypadat u reálné zkoušky na zbrojní průkaz.
• Držitel zbrojního průkazu musí dodržovat mnoho pravidel a povinností a není vždy jednoduché si je pamatovat. S naší aplikací ale můžete mít vždy při ruce všechny zákony, vyhlášky a nařízení, které se střelců v České republice týkají. Snadno můžete přejít přímo na určitý paragraf nebo použít fulltextové vyhledávání.

Mimochodem, zbrojnímu průkazu se neříká zbrojní pas, jak si mnozí myslí a jak často slyšíme v médiích.

———

Pokud se Vám naše aplikace líbí, prosíme Vás o pozitivní hodnocení na Google Play!
Pokud Vám v naší aplikaci naopak něco schází či najdete chybu, pošlete nám namísto negativního hodnocení raději email a my se pokusíme vše co nejdříve vyřešit k vaší spokojenosti! Nezapomeňte připojit informaci o Vašem mobilním zařízení a verzi Android operačního systému. Download Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne Apk Free Android File Version 1.4.4
468x60

More Android Similar for Download Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne Apk Free Android File Version 1.4.4

Rp10.794Řidičský průkaz (Czechnology) Mempersiapkan tes untuk mendapatkan lisensi - dengan mudah, cepat dan efisien!
Rp16.305Střelecká mapa ~ZbraneKvalitne (Czechnology) Galeri menembak, toko, departemen polisi - peta dan kontak selalu berguna

Please be aware that www.apkfreeandroid.com only share the original and free apk installer for Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne Version 1.4.4 WITHOUT ANY cheat, crack, unlimited gold patch or any other modifications. All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne is the property and trademark from the developer Czechnology, all rights reserved.